خرید کابین دوش شیشه ای

خرید کابین دوش شیشه ای

آیا شما هم به دنبال خرید کابین دوش شیشه ای هستید؟ ساخت دوش شیشه ای در حمام می تواند یک فرآیند پیچیده و دشوار باشد. از تحقیق گرفته تا طراحی کابین دوش شیشه ای، نصب و نگهداری  آن نیازمند داشتن اطلاعات کافی است.

به همین دلیل است که ما این راهنمای جامع را گردآوری کردیم تا شما در کمترین زمان بهترین خرید کابین دوش شیشه ای را داشته باشید.

اگر تصمیم گرفته اید که با فراسیدن عید نوروز دوش حمام خود را ارتقا دهید، با ما همراه شوید.

خرید کابین دوش شیشه ای

قبل از نصب درهای دوش شیشه ای در مورد چه چیزهایی باید تحقیق کنید!

قبل از شروع به ‌روزرسانی حمام، باید چند تصمیم بگیرید. اولین قدم این است که به این فکر کنید که چه نوع درب شیشه ای دوش می خواهید. چه ویژگی هایی برای شما مهم است؟

بودجه ی مورد نیاز برای خرید کابین دوش شیشه ای

متناسب با بودجه خود تصمیم گیری کنید، زیرا ممکن است نیاز به کمک بیشتر از یک شرکت شیشه سازی (به عنوان مثال، یک لوله کش) داشته باشید. شما همچنین باید برای هر گونه سورپرایز غیرمنتظره ای که اغلب با هر بازسازی همراه است، آماده باشید.

هنگامی که این دو کار را انجام دادید، آماده خواهید بود که با چند متخصص شیشه بالکنی تماس بگیرید. اما مطمئن شوید که از آنها چند سوال در مورد فرآیند و روند کار بپرسید. اینکه آیا قیمت اعلائم شده، نهایی است؟ اندازه گیری و نصب آنها چقدر طول می کشد؟

طراحی و انتخاب شیشه حمام

اکنون که تحقیقات خود را انجام داده اید، وقت آن است که در مورد طرح و سبکی که برای حمام خود در نظر دارید، بحث کنید.

فرآیند گام به گام برای انتخاب درب دوش شیشه ای جدید

هنگامی که آماده شروع به طراحی و انتخاب درب شیشه ای دوش هستید، چندین مرحله وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید:

شما باید فضای خود را بشناسید سبک خود را انتخاب کنید

شیشه حمام مورد نظر خود را انتخاب کنید

مهم‌ترین جنبه‌های انتخاب طرح، فکر کردن به بودجه، فضا و سبک کلی حمام ‌تان است.

همه چیز به نیاز و حمام شما بستگی دارد. لازم به ذکر است که، کابین دوش خود را در خلاء طراحی نکنید، موارد دیگر را در نظر بگیرید، مانند چیدمان، سبک و …

گزینه های درب دوش شیشه ای

وقتی در نظر می گیرید که چه سبک هایی را بیشتر دوست دارید، کار آسان تر می شود. به عنوان مثال، بسیاری از مردم از درهای دوش شیشه ای شفاف بدون قاب و محفظه های جزئی لذت می برند. مهم ترین چیز این است که به سبک شخصی خود توجه کنید.

اگر این کار را انجام دهید، طراحی شما بی انتها خواهد بود و از حمام جدید خود بسیار خوشحال خواهید شد.

انواع برتر درب دوش شیشه ای

  • درب دوش قاب دار
  • درب دوش بدون قاب
  • درب دوش نیمه فریم
  • درهای نوسانی
  • درب های دوبل
  • درب دوش کشویی

در نهایت، شما باید انتخاب خود را بر اساس سبک و سلیقه شخصی خود انجام دهید. درهای دوش قاب دار عالی هستند اگر تمایل دارید با پوشش های حمام خود مطابقت داشته باشد، از طرف دیگر، درب های دوش بدون قاب یک گزینه مدرن و مینیمال هستند.

همچنین شما باید نحوه باز شدن درب را انتخاب کنید (کشویی، نوسانی، دو تایی). البته این مورد، عمدتا به فضایی که دارید بستگی دارد و در آخر، باید تصمیم بگیرید که آیا شیشه شفاف می خواهید یا مات.

یکی از بزرگترین عوامل در ساخت درب های شیشه ای جدید، درک هزینه و بودجه کل است. خبر خوب این است که شرکت کامادر، فروش ویژه برگزار کرده است تا افراد بتوانند با کمترین هزینه نیاز خود را برطرف کنند.

راهنمای تمیز کردن شیشه حمام های شیشه ای دوش

با تمیز کردن مرتب محفظه دوش خود، از شیشه حمام خود محافظت کنید.

اکنون که دوش  شیشه ای حمام شما ساخته شده است، می‌ توانید سال‌ها آن را جدید و تمیز نگه دارید. با این حال، برای انجام این کار، باید آن را به طور منظم تمیز کنید، و حتی ممکن است در صورت وجود خط و خش، مجبور به تعمیر آن شوید.

بسیاری از مردم این تصور غلط را دارند که تمیز کردن کابین دوش شما آسان نیست. با این حال، اگر آن را روزانه یا حداقل به صورت هفتگی تمیز کنید، نباید مشکلی داشته باشید. پس از هر دوش گرفتن، باید یک یا دو دقیقه وقت بگذارید تا آن را با یک اسکاج پاک کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که درب دوش خود را باز بگذارید تا از ایجاد لکه و میکروب جلوگیری کنید.

توسط |2023-03-07T12:10:58+03:30فوریه 12th, 2023|شیشه بالکنی|بدون ديدگاه