Loading...
انواع شیشه سکوریت2021-11-04T13:49:28+03:30

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت یکی از مستحکم ترین سازه ها است که از آسیب ناشی از شکستن شیشه افراد محافظت می کند. شیشه های خام طی فرآیند حرارت و سرما مقاوم شده و به اصطلاح سکوریت می شوند در نتیجه در برابر ضربه، گلوله ،آتش مقاوم می شود.

انواع شیشه سکوریت

کاربرد شیشه سکوریت

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای یا دیوارهای شیشه ای سازه ای با کیفیت بالا و بدون بار هستند که به عنوان تقسیم کننده فضای بزرگ یا کوچک نصب می شوند. این سازه برای استفاده بهینه از فضای موجود و ایجاد محیط های کاری باز و دلپذیر عالی هستند.

بیشتر بدانید

شیشه بالکنی

شیشه بالکنی امروزه یکی از سازه های محبوب در بین معماران و طراحانن داخلی است و نه تننها در تراس خانه ، بلکه در  فضای باز رستوران ، کافه ، استخر و آلاچیق کاربرد دارد. این سازه نه تنها از نظر طراحی زیبایی خاصی به فضا می بخشد بلکه در همه فصول قابل استفاده است.

بیشتر بدانید

شیشه حمام

یکی از بهترین کاربردهایی که می توانید از شیشه سکوریت داشته باشید، استفاده آن در حمام است. با استفاده از شیشه حمام فضای دوش خود را تفکیک می کنید و از آسیب دیدن شیرآلات در اثر رطوبت جلوگیری می کنید.

بیشتر بدانید

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از قدیمی ترین سازه ها جهت ورودی مراکز اداری و تجاری ، سازمان ها ، فروشگاهها استفاده می شود. اما امروزه در داخل ساختمان های اداری ، مسکونی و تجاری نیز استفاده می شود. این درب ها با هدف ایجاد رفاه برای مراجعین و جلوگیری از اتلاف انرژی و کمک به زیبایی ساختمان نصب می شود.

بیشتر بدانیدد

آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای امروزه جایگزین آلاچیق های سنتی که از چوب و فلز ساخته می شدند، شده است. این آلاچیق ها از شیشه سکوریت نشکن ساخته می شود که قابلیت طراحی به شکل های منحنی ، چهارضلعی و… را دارد. مزیت این آلاچیق ها علاوه بر زیبایی طراحی قابل استفاده در تمام فصول سال می باشد. 

بیشتر بدانید