کرکره برقی درب پارکینگ

کرکره برقی درب پارکینگ

مزایای کرکره برقی درب پارکینگ چیست؟ اگر به دنبال درب های برقی پارکینگ هستید، ممکن است با انواع مختلف تبلیغاتی گیج شوید. کرکره برقی درب پارکینگ به عنوان درب برقی غلتکی یا درب برقی سکشنال گاراژ (درب اتوماتیک گاراژ سکشنال) شناخته می شود.

اگر می خواهید پارکینگ خود را ایمن تر کنید یا راهی برای بهبود ظاهر بیرونی خانه خود می خواهید، نصب درب های کرکره ای برای پارکینگ انتخاب خوبی است. شرکت کامادر درب‌های برقی گاراژ را با اندازه‌ها و مشخصات مختلف تولید می‌کند که در خانه شما تحویل داده می‌شود و آماده نصب می‌شود. خواه گاراژ شما صرفاً مکانی برای پارک اتومبیل شما باشد، یا از آن برای ذخیره سازی یا فضای تفریحی استفاده می کنید، ما درهایی متناسب با نیاز شما داریم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نصب درب شیشه ای سکوریت به این صفحه بروید.

آیا باید کرکره های غلتکی دستی را انتخاب کنید؟

استفاده از کرکره های دستی نسبت به همتایان برقی خود دشوارتر است، زیرا باید با دست باز شوند. این بدان معنی است که آنها برای بسیاری از محیط های تجاری و صنعتی مناسب نیستند، جایی که سرعت، کارایی و اتوماسیون فرآیندها از عوامل مهم هستند. در حالی که ممکن است ارزان‌تر از درب کرکره‌ای برقی باشند، اما نمی‌توانند همان سطوح کاربردی را ارائه دهند.

تصویر کرکره برقی درب پارکینگ-8565

مزایای کرکره برقی درب پارکینگ چیست؟

کرکره برقی درب پارکینگ مزایای زیادی دارد. در اینجا برخی از موارد کلیدی ذکر شده است:

سرعت و راحتی – اگر به دری نیاز دارید که به سرعت باز و بسته شود، بدون شک کارآمدترین گزینه است.

امنیت و عایق – سرعت باز و بسته شدن کرکره های برقی پارکینگ می تواند آنها را برای محیط های با امنیت بالا و دمای تنظیم شده مناسب کند.

ایمنی – کرکره های اتوماتیک را می توان با وسایل ایمنی نصب کرد تا به جلوگیری از وقوع حوادث کمک کند.

شرکت کامادر تامین کنندگان پیشرو درب های کرکره ای برای طیف گسترده ای از محیط های تجاری و صنعتی است، شما می توانید برای اطلاع از کرکره درب پارکینگ، قیمت و معایب آن به این صفحه بروید.

درب اتوماتیک پر سرعت

درب کرکره ای پرسرعت دارای عملکردهای حفظ حرارت، مرطوب کننده، حفظ سرما، ضد حشرات، ضد باد، ضد گرد و غبار، عایق صدا، نسوز، ضد بو و باز شدن سریع است و به طور گسترده به عنوان درب کارخانه های صنعتی، کارگاهی استفاده می شود.

درب رولینگ سریع عملکرد منحصر به فردی مانند پایداری بالا، قابلیت عبور عالی، هندلینگ هوشمند، باز و بسته شدن سریع و صدای کم دارد. سرعت سوئیچینگ آن 20 برابر درب های نورد فولادی معمولی است که می تواند راندمان تولید کارخانه را تا حد زیادی افزایش دهد.

بیشتر بخوانید:

درب های کمد شیشه ای

کاربردهای شیشه سکوریت

عملکرد سنسور در درب کرکره ای پرسرعت

  1. کنترل القایی رادار: هنگامی که جسم وارد ناحیه تابش می شود، ریزپردازنده بلافاصله یک سیگنال ارسال می کند و درب به طور خودکار به سمت بالا می رود. با توجه به زمان تأخیر از پیش تعیین شده، درب به طور خودکار سقوط می کند. حساسیت و فاصله حسگر قابل تنظیم است و این عملکرد به طور خودکار مؤثر است.
  2. کنترل تشخیص ژئومغناطیسی: حضور وسیله نقلیه با تغییر اندوکتانس که در سیم پیچ مستطیلی مدفون در زیر زمین رخ می دهد، تشخیص داده می شود. هنگامی که وسیله نقلیه از منطقه سنجش عبور می کند، بلافاصله یک سیگنال ارسال می کند و درب به طور خودکار به سمت بالا می رود. پس از اینکه خودرو از ناحیه حسگر خارج شد، به طور خودکار مطابق با زمان تاخیر از پیش تعیین شده سقوط می کند و حساسیت حسگر آن قابل تنظیم است.
  3. کنترل از راه دور: فاصله موثر 30 متر است. هنگامی که وسیله نقلیه حدود 5 متر از در فاصله دارد، راننده به صورت دستی سیگنالی برای باز شدن درب ارسال می کند.
  4. کنترل القایی فوتوالکتریک: سنسور فوتوالکتریک با فاصله موثر 20 متر و سنسور فوتوالکتریک نوع مخالف با فاصله تشخیص متفاوت برای انتخاب، 10 متر، 25 متر و 50 متر و … طراحی می شود. سیگنال سنسور فوتوالکتریک به نوع معمولی باز و نوع معمولی بسته تقسیم می شود.

در صورتی که شما هم نیاز به نصب  یا تعمیر کرکره برقی درب پارکینگ دارید، همین حالا با پشتیبانی شرکت کامادر تماس بگیرید.

توسط |2023-05-07T09:58:30+03:30می 7th, 2023|مقالات|بدون ديدگاه