پانل های شیشه ای تزئینی | خرید پانل های شیشه ای تزئینی

پانل های شیشه ای تزئینی

قیمت پانل های شیشه ای تزئینی چقدر است؟ اگر به دنبال راهی برای اضافه کردن سبک و شخصیت بیشتر به خانه خود هستید، از پانل های شیشه ای تزئینی استفاده کنید.

شیشه های تزئینی دارای بافت های مختلفی هستند که هر کدام ظاهر منحصر به فرد خود را دارند. در ادامه مزایای استفاده از پانل های شیشه ای تزئینی و نکاتی در مورد انتخاب مناسب برای خانه شما مورد بحث قرار خواهد گرفت، با ما همراه باشید.

شیشه بافت دار چیست؟

شیشه های بافت دار نوعی شیشه با نقش و نگار روی سطح آن است. طرح ها بر این نوع شیشه، معمولاً با افزودن بافت به شیشه مذاب، قبل از سرد شدن و تبدیل شدن به ورق ایجاد می شوند. شما می توانید از شیشه های بافت دار برای اهداف مختلف از جمله پنجره ها، درها، درب های دوش و حتی مبلمان استفاده کنید.

مزایای استفاده از پانل های شیشه ای تزئینی

استفاده از شیشه های بافت دار مزایای زیادی دارد، شیشه‌ های بافت‌ دار می ‌توانند حریم خصوصی را به فضا بیافزایند. الگوهای روی سطح شیشه می‌توانند دید را برای افراد دشوار کنند و برای استفاده در حمام و اتاق خواب ایده ‌آل هستند.

شیشه بافت دار و تزئینی می تواند جذابیت بصری را به فضا بیافزاید. الگوها می توانند نور را جذب کنند و سایه ها و بازتاب های جالبی ایجاد کنند. همچنین یک مکمل عالی برای دکوراسیون اتاق است.

تصویر-پانل-های-شیشه-ای-تزئینی--6223

این نوع شیشه ها بادوام هستند. به دلیل وجود نقش هایی روی سطح شیشه، به محافظت از آن در برابر خراش و آسیب های دیگر کمک می کند. اگر می خواهید راهی برای ایجاد حریم خصوصی یا جذابیت بصری به خانه خود داشته باشید، شیشه بافت دار ممکن است راه حل مناسبی باشد. بادوام است و در الگوهای مختلف موجود است و آن را به یک افزودنی همه کاره برای هر فضایی تبدیل می کند.

استفاده بهینه از نور طبیعی یکی دیگر از مزایای شیشه های تزئینی و بافت دار است، که امکان استفاده بهینه از نور طبیعی را فراهم می کند. به این معنی که در طول روز به نور مصنوعی کمتری نیاز است، که می تواند در هزینه های انرژی صرفه جویی کند.

اگر اطلاعی در رابطه با شیشه سکوریت ندارید، همین حالا به لینک صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

بافت شیشه چیست؟

شما می توانید بافت های شیشه ای را به دو دسته طبقه بندی کنید: صاف و خشن.

بافت های صاف معمولاً با استفاده از قالبی با سطح صیقلی به دست می آیند، در حالی که بافت های ناهموار با حکاکی سطح شیشه ایجاد می شوند. برای ایجاد بافت های صاف و خشن روی شیشه، می توان از تکنیک های مختلفی استفاده کرد.

شیشه مات نمونه ای رایج از شیشه های بافت است. این نوع شیشه دارای سطح صاف و یکنواختی است که با سندبلاست یا اسید اچ سطح شیشه به دست می آید. شیشه مات اغلب در مواردی که نیاز به حفظ حریم خصوصی است، مانند پنجره های حمام استفاده می شود.

همچنین شیشه گرانیت دوبل نمونه ای دیگر از شیشه های بافت دار و تزئینی است. شیشه گرانیت دوبل دارای سطح بافتی است که از ترکیب دو ورق شیشه با یک لایه گرانیت در بین آنها ایجاد شده است. نتیجه یک شیشه قوی و بادوام با سطحی منحصر به فرد و بافت است. می توانید از شیشه های گرانیتی دوبل در کاربردهای معماری و تجاری مانند ویترین فروشگاه ها و پارتیشن های اداری استفاده کنید.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص پارتیشن اداری متحرک به این لینک بروید.

کلام آخر

اگر به دنبال پانل های شیشه ای تزئینی و بافت دار هستید، شرکت کامادر می تواند به شما در این زمینه کمک کند.  شرکت کامادرطیف گسترده ای از انواع شیشه در زمینه های مختلف را ارائه می دهد، که برای هر پروژه ای عالی است، خواه ساخت خانه جدید یا بازسازی تجاری.

کارشناسان ما می توانند به شما در انتخاب نوع و رنگ مناسب شیشه برای نیازتان کمک کنند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:

مزایای پارتیشن شیشه ای مات

خرید کابین دوش شیشه ای

توسط |2023-03-25T16:41:21+03:30مارس 25th, 2023|شیشه سکوریت, مقالات|بدون ديدگاه