پارتیشن اداری شیشه ای | پارتیشن اداری،شیشه ای، دوجداره

پارتیشن اداری شیشه ای

چه نوع پارتیشن اداری شیشه ای وجود دارد؟ آیا به نصب پارتیشن شیشه ای در دفتر فکر می کنید؟ تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در پارتیشن های اداری شیشه ای ساده ترین بخش است، زیرا آنها مزایای بسیار زیادی دارند. قسمت سخت این است که تصمیم بگیرید کدام نوع پارتیشن شیشه ای برای دفتر شما مناسب است.

سیستم های پارتیشن اداری شیشه ای زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، با انواع شیشه، قاب و پیکربندی های مختلف موجود. طراحی شما باید تمام الزامات دفتر شما را از نیازهای کارکنان گرفته تا ایمنی در برابر آتش برآورده کند.

پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس تک جداره

گاهی اوقات انتخاب ساده و قوی تنها چیزی است که برای یک راه حل مقرون به صرفه پارتیشن اداری نیاز دارید، در این شرایط شیشه های تک جداره بدون فریم کاملاً مناسب است. پارتیشن اداری متحرک و مقاوم می تواند تا 3.6 متر ارتفاع داشته باشد و به راحتی جدا شود، در صورتی که در آینده نیاز به تغییر چیدمان دفتر خود داشته باشید.

پارتیشن های اداری شیشه ای تک جداره می توانند فضاها را بدون حذف ساکنین یا ایجاد محوطه های تاریک تقسیم کنند و حس همکاری باز را برای الهام بخشیدن به کار گروهی حفظ کنند. آنها همچنین دارای امتیاز صوتی تا 44 دسی بل هستند که حفظ حریم خصوصی برای مکالمات مهم را تضمین می کند.

جهت اطلاع از مزایای پارتیشن شیشه ای مات به این صفحه مراجعه کنید.

تصویر-پارتیشن-اداری-شیشه-ای-6582

پارتیشن شیشه ای فریم لس دو جداره

اگر ترجیح می‌دهید حفاظت صوتی را بدون از بین بردن قابلیتی که شیشه شفاف در فضاهای عمومی اجازه می‌دهد افزایش دهید، شیشه‌های دوجداره را در نظر بگیرید. امتیاز صوتی بالاتری تا 55 دسی بل ارائه می دهد و مناسب برای جلسات خصوصی و محرمانه است.

پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره، بدون فریم یا با پروفیل آلومینیومی تقریباً هم سطح، می‌توانند حفاظت حرارتی بیشتری را ایجاد کنند، بنابراین می‌توانید هزینه‌های گرمایش دفتر خود را کاهش دهید. کاهش نویز نیز یک محیط آرام را تضمین می کند.

پارتیشن اداری شیشه ای با فریم آلومینیومی

برخی از شرکت‌های معاصر ظاهر صنعتی مدرن را ترجیح می‌دهند، زیرا قاب‌های آلومینیومی شیک می‌توانند طراحی قوی‌تری نسبت به شیشه‌های بدون قاب داشته باشند.

این پارتیشن های شیشه ای با فریم آلومینیومی به طور کامل با درب شیشه ای کشویی  یا محوری قابل ادغام هستند.

پارتیشن اداری شیشه ای ضد حریق

لازم نیست همه دیوارها و درهای شیشه ای طبق قانون دارای درجه آتش سوزی باشند، اما مناطق خاصی که در مواقع اضطراری احتمالاً مسیرهای فرار هستند باید دارای شیشه های درجه بندی آتش باشند. مقررات ساختمانی در منطقه شما به شما می گوید که از نظر قانونی باید پارتیشن ها ویا درهای شیشه ای مقاوم در برابر آتش را نصب کنید.

شما می توانید جهت اطلاع از پاسخ اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردی دارد؟ به این صفحه بروید.

پارتیشن اداری شیشه ای ایستاده

اگر کسب و کار شما به دلیل تغییر پلان، به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارد، راحت ترین راه حل صفحه نمایش های اداری شیشه ای ایستاده است. می‌توانید از آن‌ها به‌عنوان جداکننده اتاق استفاده کنید یا آن‌ها را به هم متصل کنید تا مسیرهای طولانی‌تری در فضاهای بزرگ‌تر ایجاد کنید. آنها می توانند دارای شیشه های مقاوم با ضخامت 10 میلی متر یا اکریلیک تا ارتفاع 1.9 متر باشند.

اگر ایمنی یک نگرانی است، می‌توانیم پارتیشن ایستاده را به صورت مکانیکی در جای خود نصب کنیم، به طوری که تا زمانی که شما بخواهید نمی‌توان آن را جابه‌جا کرد. پانل شیشه ای بین پایه های فولادی قرار می گیرد، با روکش انتخابی شما، از جمله شیشه مات یا گرافیک چاپ شده که نشان دهنده کسب و کار شما است.

پارتیشن اداری سفارشی خود را از  کامادر سفارش دهید. شما می توانید هر سیستم پارتیشن اداری شیشه ای را که انتخاب کنید، ما همچنین می توانیم درب های شیشه ای محوری و درهای شیشه ای کشویی را در صورت لزوم پیشنهاد می دهیم.

تمام پانل های شیشه ای قادر به سفارشی سازی کامل از مجموعه ای از پرداخت ها و مواد عالی هستند. این شامل استفاده از تظاهرات سفارشی است که می تواند یک فرصت عالی برای نشان دادن نام تجاری تان باشد.

 

 

توسط |2023-05-21T11:28:04+03:30می 21st, 2023|پارتیشن شیشه ای, مقالات|بدون ديدگاه