نصب درب شیشه ای سکوریت

نصب درب شیشه ای سکوریت

نصب درب شیشه ای سکوریت چگونه است؟ درب شیشه ای سکوریت در حال حاضر یک ایده بسیار پرطرفدار برای صاحبان خانه است. ممکن است سرمایه گذاری گرانی باشد، اما می تواند زیبایی خانه شما را افزایش دهد. بنابراین، ممکن است سوالی از قبیل قیمت درب شیشه ای سکوریت و  نحوه نصب آن برایتان پیش آید. اگر شما هم تصمیم به خرید درب شیشه ای سکوریت دارید، شرکت کامادر شما را در این رابطه راهنمایی می کند.

نصب درب شیشه ای کشویی

نصب درب شیشه ای، می تواند کاری دلهره آور باشد، اما اگر درست انجام دهید می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

تصویر-نصب-درب-شیشه-ای-سکوریت-8222

نکاتی که باید قبل از نصب درهای کشویی شیشه ای در نظر بگیرید

فضایی را که برای تنظیم درب در اختیار دارید اندازه بگیرید.

قبل از خرید درهای کشویی شیشه ای، منطقه ای که در خانه شما قرار می گیرد را اندازه بگیرید. این نوع درب ها عمدتاً برای فضاهای مشترک ساخته می شوند. می‌توانید به راحتی این فضا را متر  یا خط‌ کش اندازه‌ گیری کنید و سپس ناحیه‌ای را که می‌خواهید ورودی ‌تان باشد علامت‌گذاری کنید. این به تعیین محل قرار دادن درب شیشه ای سکوریت کمک می‌کند.

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک نمای کامل یا نیمه از درب کشویی شیشه ای خود داشته باشید.

اگر قصد دارید از آن برای اهداف امنیتی استفاده کنید، باید این نکته را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، دری را با دید کامل تهیه کنید، زیرا مردم حتی بدون باز کردن در می توانند آنچه را که در حال وقوع است ببینند.

نوع شیشه مورد نظر شما

درب های کشویی شیشه ای انواع مختلفی دارند: شیشه شفاف یا پنلی و شیشه های رنگی یا مات. بنابراین صاحبان خانه می توانند گزینه ای برای عملکرد درهای کشویی به عنوان پنجره های خصوصی داشته باشند. درب های شیشه ای سکوریت در اندازه ها و مواد مختلف مانند چوب یا فلز در دسترس هستند. بر اساس نیاز خود یکی را انتخاب کنید اما مطمئن شوید که با متریال دیوارهای خانه شما مطابقت دارد. بنابراین، هنگام نیاز به اتصال یا مته کاری مشکلی وجود نخواهد داشت.

بودجه خود را بررسی کنید!

نصب درب شیشه ای سکوریت، بسته به اینکه از کجا آنها را خریداری می کنید و از چه موادی استفاده شده است می تواند گران باشد. همچنین، فراموش نکنید که برند را در نظر بگیرید، زیرا برخی از آنها به دلیل ارائه کیفیت بالا اما قیمت های بالاتر شناخته شده اند. بدانید که چقدر هزینه خواهید کرد و سایر عوامل را در نظر بگیرید. می توانید وب سایت های مرتبط را بررسی کنید. شرکت کامادر در زمینه ساخت انواع شیشه سکوریت، شیشه لمینت و… سابقه بالایی دارد شما می توانید در این زمینه از آن ها کمک بگیرید.

شما می توانید برای نحوه خرید شیشه لمینت به لینک این صفحه مراجعه کنید.

فرآیند نصب درب شیشه ای سکوریت

چندین مرحله برای نصب درب شیشه ای سکوریت وجود دارد، بنابراین قبل از هر اقدامی دفترچه راهنما را بخوانید. اگر می دانید چگونه یک درب شیشه ای کشویی نصب کنید، ادامه دهید و بهترین شیشه را برای خانه خود تهیه کنید. با این حال، اگر فکر نمی کنید می توانید این کار را انجام دهید، با شرکت کامادر تماس بگیرید تا درب را برای شما نصب کند.

برای نصب درب شیشه ای سکوریت، اندازه گیری کنید

اولین قدم در نصب درب های کشویی شیشه ای اندازه گیری فضایی است که درب شیشه ای را در آن قرار می دهید.سپس با یک متر، عرض را از بالا به وسط و وسط به پایین بگیرید.

مهم است که به یاد داشته باشید که از اندازه گیری دقیق برای خرید درب شیشه ای استفاده کنید.شرکت کامادر می تواند اندازه گیری های دقیق را برای شما محاسبه کند.

بررسی کنید که آیا دهانه و سطح درب تراز شده است یا خیر.

اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، ادامه دهید و قاب درب شیشه ای کشویی را نصب کنید.

اما در صورت عدم تراز بودن برخی از قطعات، باید قبل از نصب درب شیشه، آنها را اصلاح کنید.

قاب درب جدید را نصب کنید!

اکنون می توانید پس از بررسی تراز بودن دهانه، چارچوب در را نصب کنید. اکثر درب های کشویی شیشه ای در کیت های از قبل برش داده شده هستند. این بدان معنی است که تمام مواد لازم برای نصب آن مانند پیچ ​​و براکت برای اهداف تقویتی همراه است.

پس از نصب چارچوب در، اکنون می توانید بازشو را تست کنید. مطمئن شوید که مناسب هستند و اگر نه، می توانید قبل از نصب درب شیشه ای آن را برش دهید تا از بریدگی های نامرتب جلوگیری کنید.

شیشه درب را نصب کنید

هنگامی که همه چیز به درستی نصب و اندازه شد، می توانید درهای کشویی شیشه ای را نصب کنید. بهتر است در تمام مراحل از یک شخص کمک بگیرید، تا از هر گونه حادثه یا صدمات جلوگیری کنید.

بررسی نهایی را انجام دهید

بررسی کنید که آیا تمام قطعات به درستی کار می کنند، یا خیر. اگر نه، باید بفهمید چه چیزی اشتباه است تا همه چیز به راحتی اجرا شود.

مطلب مرتبط: درب های کمد شیشه ای