نرده شیشه ای چه کاربرد هایی دارد؟

نرده شیشه ای چه کاربرد هایی دارد؟

نرده شیشه ای چه کاربرد هایی دارد؟نرده های شیشه ای به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا ایمنی، دید را افزایش می دهند و به مدرن سازی طراحی کمک می کنند. اغلب مشتریان ما از نرده های شیشه ای برای موارد زیر استفاده می کنند:

نرده شیشه ای بالکن

مزایای نرده های شیشه ای برای عرشه و بالکن از نظر طراحی مشهود است. آنها بدون شک به ظاهری جادارتر و مدرن تر منجر می شوند. از نظر عملکرد، بسیار کاربردی هستند. نرده های شیشه ای استحکام، امنیت و نگهداری آسان را ارائه می دهند. آنها منظره ای بدون مانع ایجاد می کنند و در شرایط آب و هوایی مختلف عمر طولانی تری دارند. متداول ترین گزینه انتخاب شده توسط مشتریان ما نرده شیشه ای با شیشه لمینت شده است.

تصویر-نرده-شیشه-ای-چه-کاربرد-هایی-دارد؟-9521

نرده شیشه ای برای پله ها

نرده های شیشه ای برای پله ها برای پله های داخلی و خارجی استفاده می شود. آنها نه تنها اجازه می دهند نور از آنها عبور کند، بلکه طراحی بصری را با امکان دید پانوراما از مناظر اطراف و دکوراسیون داخلی بهبود می بخشد.

با انتخاب نرده های شیشه ای برای راه پله ها ، گزینه ای را انتخاب می کنید که فراتر از انتظارات شما باشد. ما تضمین می کنیم که محصولات ما از نظر کیفیت و ایمنی تمام الزامات ضروری و اجباری صنعت را برآورده می کنند. برای نرده های شیشه ای برای پله ها، ما همچنین یک نگهدارنده شیشه ساخته شده از فولاد ضد زنگ ارائه می دهیم.

شما می توانید برای اطلاع از  اطلاع از طراحی و اجرای مدرن شیشه بالکنی تاشو و ریلی به این صفحه بروید.

سیستم های نرده شیشه ای برای استخر

نرده های شیشه ای برای استخر، جایگزینی شیک برای نرده های معمولی استخر ارائه می کنند و به افراد امکان دیدن محیط اطراف را می دهند. نرده های شیشه ای استخر زیبا و مدرن، امنیت را بدون قربانی کردن زیبایی شناسی بهبود می بخشد. شرکت کامادر، نصب نرده های شیشه ای در اطراف محل استخر را به عنوان بهترین راه برای جلوگیری از حوادث ناشی از افتادن کودکان در استخر توصیه می کنند.

سایبان های شیشه ای

همانند نرده های شیشه ای، سایبان های شیشه ای نیز انتخابی قابل اعتماد و بسیار شیک هستند. آنها در حال تبدیل شدن به یک گزینه رایج برای عرشه ها، درهای ورودی، پنجره ها، ایستگاه های اتوبوس و…هستند. آنها برای هر پروژه ای که نیاز به محافظت در برابر شرایط آب و هوایی مانند باران، باد یا برف وجود دارد، مناسب هستند. برای سایبان ها از شیشه سکوریت یا شیشه لمینت استفاده می شود که استحکام آنها را تضمین می کند. سایبان شیشه ای می تواند افزودنی عالی برای هر طراحی بیرونی باشد و به ویژه در ترکیب با نرده های شیشه ای برای عرشه ها و نرده های شیشه ای برای پله ها مناسب است.با شرکت تماس بگیرید تا در انتخاب مناسب ترین روش نصب و نوع شیشه برای خود سایبان به شما کمک می کنیم.

قیمت نرده های شیشه ای چقدر است؟

قیمت نرده های شیشه ای چقدر است؟ دقیق ترین پاسخ این است که بستگی دارد. متوسط ​​قیمت نرده شیشه ای با کیفیت و ایمن بسته به نوع شیشه متفاوت است.  این قیمت ها شامل نصب، شیشه های لمینت شده (تنوع گسترده ای از تغییرات) و پروفیل آلومینیومی است. در نظر داشته باشید که قیمت هر متر نیز بسته به متراژ پروژه و موقعیت مکانی متفاوت است.

طیف گسترده ای از سیستم های نرده شیشه ای در بازار وجود دارد. عوامل اصلی تعیین کننده قیمت، کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید، ساخت و ظاهر است. یکی دیگر از عوامل مهم تعیین کننده قیمت نهایی نرده شیشه ای خود شیشه است.

مانند اکثر محصولات موجود در بازار، گزینه های اقتصادی برای نرده های شیشه ای وجود دارد که در آن پروفیل آلومینیومی از نظر ساختار ساده تر است و فقط از شیشه های سکوریت شده یا چند لایه استفاده می کند. ما به‌عنوان تولیدکننده نرده‌های شیشه‌ای، به مشتریان خود توصیه می‌کنیم که به سراغ ارزان‌ترین گزینه‌ها نروند، زیرا دارای جنبه‌های منفی هستند. علیرغم هزینه های اولیه بالاتری که با یک سیستم با کیفیت و شیشه های لمینت سخت شده خواهید داشت، با آنها قابلیت اطمینان و استفاده طولانی مدت بیشتری خواهید داشت. گزینه های ارزان قیمت برای طراحی بهینه نیستند، که همچنین منجر به استحکام ضعیف تر نرده می شود.