مقایسه کابین دوش شیشه ای فریم لس و فریم دار

خیلی از افراد اطلاعی در رابطه با کابین دوش شیشه ای فریم لس و فریم دار ندارند.هنگام بازسازی حمام، به نظر می رسد که گزینه های زیادی وجود دارد. از جمله اینکه در مورد بهداشت چه باید کرد. اگر به این تصمیم رسیده اید که می خواهید از حمام شیشه ای استفاده کنید، با یک تصمیم جدید روبرو هستید. ما در ادامه به بررسی مقایسه کابین دوش شیشه ای فریم لس و فریم دار می پردازیم.

 دو نوع اصلی دوش را می توان به دوش های قاب دار و بدون قاب خلاصه کرد.  حمام شیشه ای بدون قاب بدون شک به دلایل مختلف بهتر هستند و در اینجا به پنج مورد از آنها اشاره می کنیم.

شیشه حمام فریم لس راحت تر تمیز می شوند!

تمیز کردن درب های دوش بدون قاب بسیار ساده تر از نمونه های قاب شده خود است. فقدان قاب به این معنی است که مکان های بسیار کمتری برای پنهان شدن میکروب ها، کپک ها و کثیفی وجود دارد. یک دوش قاب سنتی دارای مکان هایی در هر لبه و در هر گوشه ای است که در آن میکروب ها می توانند جمع شوند.

با شیشه حمام فریم لس، شما یک سطح بزرگ، صاف و مسطح، بدون برجستگی یا گوشه برای به دام افتادن کثیفی دارید. در عوض، می توانید به سادگی درب را با شیشه پاک کن مورد علاقه خود اسپری کنید، آن را پاک کنید، و دوش شما ظاهری کاملا نو پیدا خواهد کرد.

ما در این لینک در رابطه با 9 مزیت شیشه حمام یا کابین دوش حمام صحبت کردیم.

دوش های شیشه ای حمام ظاهری کلاسیک دارند!

دوش های قاب دار دارای بخش های زیادی هستند که بعد از مدتی قدیمی می شوند. از آنجا که آنها معمولاً از قبل طراحی شده اند، شما با دیدگاه زیبایی شناختی شخص دیگری درگیر هستید. شما باید حمام خود را به گونه ای دیزاین کنید که، تا زمانی که در خانه خود زندگی می کنید عالی به نظر برسد و برای هر کسی که ممکن است در آینده آن را بخرد جذاب باشد. یک دوش قدیمی در این مورد به شما کمک نمی کند!

در مقابل، در دوش های بدون قاب از خطوط تمیز و طرح های ساده استفاده می شود که هرگز از مد نمی افتند. عناصر طراحی کلاسیک مانند شیشه و فلزات ساده جذابیت زیادی برای هر طراحی دارند. همچنین می توانید با استفاده از هر کاشی و وسایلی که می خواهید،

دوش شیشه ای بدون قاب خود را سفارشی کنید. یک دوش شیشه ای بدون قاب بسته به ترجیحات سبک شما می تواند یک نقطه کانونی باشد، این کاملا به شما بستگی دارد!

اگر به دنبال تحویل و اجرای حرفه ای یکروزه شیشه حمام هستید همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

راحتی نصب شیشه حمام

در مقایسه با سایر دوش ها، دوش های بدون قاب نیز بسیار ساده تر نصب می شوند. دوش قاب دار اغلب با قطعات متنوعی عرضه می شود و گاهی اوقات باید توسط یک متخصص نصب شود. به روز رسانی حمام شیشه ای بدون قاب ساده تر است!

اگر به دلایلی می‌ خواهید بخشی از حمام خود را تغییر دهید، این کار با اکثر دوش‌های فریمی تقریبا غیرممکن است. این نوع دوش در یک کیت عرضه می شود که تمام قطعات آن از قبل اندازه گیری شده و طوری طراحی شده اند که فقط با سایر قطعات کیت مناسب باشند. برای تعویض لولا یا دستگیره در، یا تغییر ابعاد دوش، ممکن است نیاز به خرید یک دوش کاملاً جدید داشته باشید. به همین دلیل است که دوش های قاب دار می توانند خیلی زود قدیمی به نظر برسند و تغییر در طراحی نمی تواند به راحتی انجام شود.

اما تغییر دکوراسیون با دوش شیشه ‌ای بدون قاب، به سادگی سفارش قطعات جدید است. این قطعات را می توان به صورت سفارشی مانند بقیه قسمت های حمام سفارش داد. سخت‌افزار جدیدی که تضمین شده برای دوش شما مناسب است را می‌توانید با کلیک یک دکمه پیدا کنید. حتی تغییر شدید پالت رنگ از رنگ‌های گرم به سرد را می‌توان به راحتی امکان پذیر کرد.

کلام آخر

ما به بررسی سطحی از مقایسه کابین دوش شیشه ای فریم لس و فریم دار پرداخیتم. مطمئناً گزینه های زیادی برای بازسازی حمام شما وجود دارد، اما این بدان معنا نیست تمام گزینه ها با هم برابری دارند. دوش های قاب دار قبلاً تنها گزینه بودند، و بسیاری از مردم فکر می کنند که هنوز هم همینطور است. با این حال، تهیه یک دوش شیشه ای بدون قاب با طراحی سفارشی برای خانه مدرن شما ساده است و زندگی شما را در این مسیر بسیار آسان تر می کند. دوش‌های فریم ‌لس بهداشتی ‌تر، سفارشی‌ سازی آسان ‌تر و نصب آسان ‌تر از دوش‌های قاب ‌دار دیروز هستند. اگر علاقه مند به گرفتن دوش شیشه ای بدون قاب هستید، همین امروزه برای مشاوره با شرکت کامادر تماس بگیرید.

 

توسط |2023-01-24T14:05:34+03:30ژانویه 24th, 2023|شیشه حمام, مقالات|بدون ديدگاه