شیشه لمینت | خرید شیشه لمینت

شیشه لمینت

شیشه های مختلف کاربرد و قابلیت های متفاوتی دارند. اکنون وقتی در مورد شیشه لمینت صحبت می کنیم، مجموعه ای از سؤالات همراه با آن وجود دارد، شیشه لمینت چیست و چگونه می توانید تفاوت آن را با دیگر شیشه ها تشخیص دهید؟ اگر شما هم اطلاعی در رابطه با شیشه لمینت ندارید توصیه می کنیم تا انتهای این متن همراه ما باشید.

شیشه لمینت چیست؟

شیشه های لمینت که به آن شیشه ایمن نیز می گویند، از دو یا چند لیت شیشه ای ساخته می شود که به طور دائم به هم چسبیده اند. با گذراندن فرآیندهای گرمایش و فشار با لایه های پلاستیکی یا PVB پیوند می خورد.

لایه های میانی شیشه لمینت نیز ممکن است از رنگ و ضخامت متفاوت تشکیل شود.

این شیشه، سخت ساخته شده است، اما هنوز تحت فشار قابل شکستن است. با این حال، شیشه های لمینت شکسته کمتر از شیشه های معمولی خطرناک هستند. پس از شکستن، به جای اینکه به قطعات ریز خرد شود، دست نخورده باقی می ماند. این امر به دلیل مهر و موم پلاستیکی است که لایه های شیشه را در کنار هم نگه می دارد.

تصویر-شیشه-لمینت-8512

تفاوت بین شیشه سکوریت شده و لمینت

یک سردرگمی جزئی بین این دو نوع شیشه وجود دارد. در حالی که هر دو برای تجاری و مسکونی ایمن تر ساخته شدند، تفاوت زیادی در فرآیند و مواد آنها وجود دارد.

شیشه سکوریت از یک تکه شیشه تشکیل شده است که برای بهبود استحکام خود تحت فرآیندهای گرمایش و سرمایش قرار گرفته است. برای سطوحی که نیاز به یک لایه حفاظتی اضافی دارند، مانند رومیزی، روکش ها یا سایر نیازهای داخلی استفاده می شود.

از طرف دیگر، شیشه لمینت از دو تکه شیشه تشکیل شده است که با یک لایه پلاستیکی PVB که آنها را در وسط نگه می دارد، به هم چسبیده اند. در مقایسه با شیشه سکوریت، شیشه لمینت قوی تر و بادوام تر است. بیشتر برای درب و پنجره های مسکونی و همچنین در وسایل نقلیه استفاده می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربرد های شیشه سکوریت به این لینک بروید.

مزایای شیشه لمینت

با استحکام بی‌نظیر خود، جای تعجب نیست که چرا شیشه‌های لمینت به عنوان رویکرد جایگزین مدرن امروزی برای طراحی و زیبایی شناخته شده‌اند. جدا از ارائه مزایای طبیعی شیشه های معمولی، ایمنی مورد نیاز برای مصارف تجاری و مسکونی را نیز فراهم می کند.

شما می توانید برای اطلاع از انواع شیشه و کاربرد آن ها به لینک این صفحه مراجعه کنید.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش

اشعه ماوراء بنفش مضر از شیشه های معمولی نفوذ می کند و رنگ سایر اثاثیه را از بین می برد. می توانید مطمئن باشید که با شیشه های لمینت، فضای داخلی شما به خوبی در برابر اشعه های خشن محافظت می شود.

ویژگی های ضد صدا

ضخامت آن نه تنها برای امنیت، بلکه برای عایق صدا نیز مناسب است. یک مانع صوتی ایجاد می کند که صدای بیرون را به حداقل می رساند. به همین دلیل است که موسسات این ماده را در مدارس، دفاتر یا استودیوهای صدا که به صدا حساس هستند ترجیح می دهند.

زیبایی با شیشه های لمینت

نمی توان انکار کرد که شیشه در راس انتخاب متخصصان طراحی قرار دارد. این به سادگی بهترین متریال برای به حداکثر رساندن فضاهای کوچک، به نمایش گذاشتن یک قطعه طراحی جالب، یا ایجاد یک اثر هنری مطلوب است.شیشه های لمینت را می توان در رنگ ها و سایه های مختلف سفارشی کرد تا رضایت کاربرانش را جلب کند.

بیشتر بخوانید:

درب شیشه ای کشویی

نحوه تولید شیشه سکوریت یا شیشه میرال

قیمت شیشه لمینت و سایر هزینه ها

شما برای اطلاع از قیمت های دقیق شیشه لمینت باید با شرکت کامادر تماس بگیریدف اما با توجه به تمام این موارد قیمت شیشه لمینت بر مبناهای بسیار با یکدیگر متفاوت است. در صورتی که تمایل به سفارشی سازی شیشه لمینت دارید باید انتظار هزینه ی بیشتری دارید باشید. مراحل نصب همچنین می تواند هزینه های کلی را افزایش دهد زیرا به کمک حرفه ای نیاز دارد.

شیشه لمینت بدون شک بهترین نوع شیشه ای است که شما برای امنیت خود ترجیح می دهید. بادوام است و برای هر هدفی که بتواند به شما خدمت کند بسیار قابل تنظیم است.

با این حال، عملکرد آن ممکن است بسته به نحوه ساخت و پردازش آن متفاوت باشد. شرکت کامادر یکی از تولیدکنندگان برتر با تخصص در ساخت، طراحی و نصب شیشه های لمینت و انواع دیگر می باشد، در صورت نیاز و خرید شیشه لمینت همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.