درب شیشه ای کشویی

یک درب کشویی شیشه ای دارای مزایای زیادی است. می توانید آن را در حیاط خلوت، پاسیو یا حتی اطراف استخر خود نصب کنید. البته علاوه بر ظاهر و عملکرد بهبود یافته، نیاز به نگهداری دارد و با گذشت زمان، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

بنابراین، بسیاری از صاحبان خانه  مزایای درب شیشه ای کشویی و هزینه تعویض آن هستند. هزینه واقعی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به بررسی درب شیشه ای کشویی و عوامل احتمالی که بر هزینه تعویض درب های شیشه ای کشویی تاثیر می گذارند می پردازیم.

عوامل موثر بر هزینه تعویض درب شیشه ای کشویی

اکنون، اجازه دهید چند عامل را که بر هزینه تعویض درب شیشه ای کشویی تأثیر می گذارد، بحث کنیم.

  1. اندازه درب

اندازه درب یکی از عوامل اصلی است که بر هزینه تأثیر می گذارد. در حال حاضر، درب های کوچک در مقایسه با درهای بزرگتر هزینه کمتری دارند. این کاملاً واضح است، اما سفارشی‌سازی‌های اضافی نیز اهمیت زیادی خواهند داشت.

  1. مواد درب

در مرحله بعد، این مواد درب است که می تواند هزینه ای ایده آل برای جایگزینی درب شیشه ای کشویی ایجاد کند. در این راستا، صاحبان خانه گزینه های زیادی برای انتخاب دارند. در اینجا لیست مختصری از مصالح درب به همراه قیمت تخمینی آنها آورده شده است.

فایبرگلاس یک گزینه مواد نسبتا خوب برای درهای کشویی است. هزینه کمتری دارد و تمیز کردن آن آسان است.

3.نوع شیشه

به غیر از چهارچوب درب شیشه ای می توانید نوع شیشه دلخواه خود را نیز انتخاب کنید. این یک اهرم سفارشی‌ سازی است که به شما کمک می ‌کند بیشترین استفاده را از درهای شیشه ‌ای کشویی خود ببرید. به هر حال، در اینجا چند گزینه شیشه ای با کیفیت وجود دارد:

شیشه ی سکوریت

این نوع شیشه به عنوان شیشه مقاوم نیز شناخته می شود، از استحکام و دوام بالایی دارد، در نتیجه از ایمنی و حفاظت مناسب برخوردار است. این نوع شیشه یک شیشه ایمنی مقاوم در برابر ضربه است و چهار برابر قوی تر از پانل های شیشه ای معمولی است. علاوه بر این، روکش ضد خش نیز دارد که آن را از خراش‌های جزئی و خط و خش در امان نگه می‌دارد.

شیشه لمینت

این نوع شیشه به عنوان شیشه مقاوم نیز شناخته می شود، از استحکام و دوام بالایی دارد، در نتیجه از ایمنی و حفاظت مناسب برخوردار است. این نوع شیشه یک شیشه ایمنی مقاوم در برابر ضربه است و چهار برابر قوی تر از پانل های شیشه ای معمولی است. علاوه بر این، روکش ضد خش نیز دارد که آن را از خراش‌های جزئی و خط و خش در امان نگه می‌دارد.

شیشه رنگی

شیشه های رنگی شاید چندان رایج نباشند، اما ظاهر منحصر به فرد آن باعث برجسته شدن آنها می شود. همانطور که از نام آن مشخص است، این پانل های شیشه ای دارای رنگ خاصی هستند.

بنابراین، صاحبان خانه می توانند هر رنگ دلخواه خود را انتخاب کنند. اگر می خواهید ظاهر و احساسی دراماتیک به درهای کشویی خود بدهید، شیشه های رنگی می تواند بهترین گزینه باشد.

شیشه طرح دار

همانطور که از نام آن مشخص است، این پانل های شیشه ای دارای یک الگوی مشخص هستند. شیشه های طرح دار مدرن و شیک به نظر می رسند. شیشه طرح دار برای کسانی که می خواهند درب های شیشه ای کشویی خود را به طور کامل سفارشی کنند عالی است.

شیشه عایق

در حال حاضر، پانل های شیشه ای عایق دارای مزایای زیادی هستند. آنها به شما کمک می کنند تا در هزینه های انرژی صرفه جویی کنید. به علاوه، حداکثر صداهای ناخواسته از بیرون را مسدود می کنند.

بنابراین، درهای کشویی شیشه ای عایق نه تنها عالی به نظر می رسند، بلکه به شما در صرفه جویی حداکثری در قبض انرژی کمک می کنند. به دلیل خواص عایق بودن، شیشه عایق کمی گران است.

4. ضخامت شیشه

ضخامت شیشه یکی دیگر از عواملی است که هزینه تعویض درب های شیشه ای کشویی را تغییر می دهد. معمولا برای این درب ها از پانل های شیشه ای ضخیم ⅜ یا ½ اینچی استفاده می شود. با این حال، برای استحکام و دوام بیشتر می توانید از ورق های شیشه ای ضخیم تر نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که یک درب شیشه ای ضخیم تر در مقایسه با سطح ضخیم شدن استاندارد هزینه بیشتری دارد.

  1. سفارشی سازی

همانطور که قبلا ذکر شد، سفارشی سازی اضافی نیز می تواند هزینه جایگزینی درب های شیشه ای کشویی را به همراه داشته باشد. در این زمینه، جنبه های زیادی وجود دارد که می توانید آنها را سفارشی کنید. به عنوان مثال، می توانید ضخامت، نوع و الگوی شیشه را انتخاب کنید.

  1. نصب درب شیشه ای کشویی

در نهایت، ما هزینه نیروی کار را داریم که باید ارزیابی شود. اکنون، برای هر منطقه و ماهیت کار، هزینه نیروی کار متفاوت است. معمولاً هزینه نیروی کار به صورت ساعتی ارزیابی می شود. در این زمینه، می توانید همین حالا با شرکت کامادر تماس بگیرید.

اکنون همه چیز را در مورد هزینه تعویض درب های شیشه ای کشویی می دانید. در واقعیت، عواملی مانند نوع شیشه، اندازه، ضخامت و سفارشی سازی اضافی، هزینه کلی را تغییر می دهد.

توسط |2023-02-22T17:20:11+03:30فوریه 22nd, 2023|مقالات|بدون ديدگاه