حمام شیشه ای

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای چه مزایایی دارد؟ یک دوش خوب ضروری است، اما چیزی که حتی ضروری تر است یک دوش خوب است، به خصوص اگر می خواهید از پرده حمام چشم پوشی کنید. تمیز نگه داشتن پرده ها دشوارتر است، اغلب می تواند باعث ایجاد کپک در حمام شما شود و می تواند قدیمی به نظر برسد، در این شرایط حمام شیشه ای بهترین انتخاب است.

حمام شیشه ای راهی عالی برای اطمینان از اینکه حمام شما در حین دوش گرفتن بدون آب  و یا کثیفی می ماند، است.

انواع مختلف حمام شیشه ای

حمام شیشه ای تک پنل: این صفحات معمولاً با استفاده از یک صفحه شیشه ای ساخته می شوند که می توان آن را از طریق یک لولا حرکت داد. اینها رایج‌ترین انتخاب‌ها هستند، زیرا طراحی تمیز و بدون سروصدا را ارائه می‌کنند که دارای گوشه‌ها و شکاف‌های زیادی برای جمع‌کردن گل و لای نیست. بسیاری از پنل‌های منفرد نیز دارای طراحی بدون قاب برای سبک مینیمالیستی نهایی هستند.

حمام شیشه ای دو پنل دوتایی: این ها دارای یک لولا در مرکز صفحه نمایش هستند به این معنی که می توان آنها را به چند روش مختلف باز کرد که دسترسی آسان به حمام شما را ایجاد می کند. آنها می توانند به روشی مشابه درهای دوش کار کنند که در صورت کمبود فضا یا میل به محافظت در برابر پاشش آب بسیار عالی است. آنها همچنین برای حمام های کوچکتر که نمی خواهید یک شیشه ثابت به فضای شما نفوذ کند عالی هستند.

شما می توانید جهت نصب حرفه ای انواع شیشه حمام 24 ساعته به این لینک بروید.

تصویر-حمام-شیشه-ای-9795

اندازه حمام شیشه ای

اندازه شیشه حمام واقعاً به اندازه وان حمام و قدرت کیت دوش شما بستگی دارد. آنها معمولاً بر حسب میلی متر اندازه گیری می شوند و در محدوده وسیعی از عرض و ارتفاع قرار دارند و معمولاً بین 1400 تا 1500 میلی متر قرار دارند. آنها همچنین در طیف وسیعی از اشکال مختلف برای حمام شما در دسترس هستند، اگر چیزی کمی متفاوت دارید!

ضخامت صفحه دوش حمام معمولاً از 3 تا 8 میلی متر متغیر است. خرید کابین دوش شیشه ای دوش ضخیم ‌تر و سفت‌تر ظاهری لوکس‌تر دارند، اما همچنین بسیار سنگین‌تر هستند . حمام های شیشه ای ظریف تر، کمی سست‌تر به نظر می‌رسند، اما مطمئناً کار را انجام می‌دهند، اغلب با کسری از هزینه.

آیا حمام های شیشه ای به مراقبت های بعدی زیادی نیاز دارند؟

در حالی که از نظر تعمیر و نگهداری نیاز چندانی ندارند، صفحات دوش حمام باید به طور مرتب تمیز شوند تا از لکه شدن آنها جلوگیری شود.  بهترین راه برای انجام این کار این است که پس از هر بار استفاده، صفحه حمام خود را به سرعت پاک کنید. صفحه‌های حمام گران‌تر دارای پوششی هستند که به راحتی تمیز می‌شوند که کار را آسان‌تر می‌کند. در حالی که ممکن است بعد از هر بار استفاده، تمیز کردن نیاز داشته باشند، اما به شما کمک می‌کند تا حمام شما در وضعیت بالایی به نظر برسد و شیشه حمام شما برای مدت طولانی‌تری کاملاً جدید به نظر برسد.

حمام های شیشه ای چقدر برای خانواده هایی که بچه های کوچک دارند ایمن هستند؟

حمام های شیشه ای با کیفیت بالا نباید در حمام خانواده شما مشکلی ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که صفحه دوش حمام شما از شیشه ایمنی با کیفیت بالا ساخته شده است، در غیر این صورت ممکن است بعداً پشیمان شوید. شیشه نیز دارای اریب خواهد بود و یک لبه صاف ایجاد می کند. اگر نگران هستید، یک شیشه تاشو انتخاب کنید که هیچ گونه نگرانی در این رابطه نداشته باشید.

هزینه خرید حمام شیشه ای چقدر است؟

قیمت صفحه دوش حمام شما به ضخامت و کیفیت شیشه، اندازه صفحه نمایش و سبک بستگی دارد. مدل‌های نازک‌تر و لبه مستقیم‌تر و بدون ویژگی‌های اضافی معمولا هزینه های پایین تری دارند.

صفحات دوش مقرون به صرفه و ارزان مطمئناً نیاز افراد را برآورده می کند، اما ممکن است تا چند سال آینده کاملاً جدید به نظر نرسند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حمام شیشه ای اسمارت یا هوشمند با شرکت کامادر تماس بگیرید.

 

توسط |2023-06-03T15:57:27+03:30ژوئن 3rd, 2023|شیشه حمام, شیشه سکوریت, مقالات|بدون ديدگاه