تميز كردن كابين دوش

تميز كردن كابين دوش

خیلی از افراد در رابطه با راه کار های تميز كردن كابين دوش سوال می پرسند و برای تعویض شیشه حمام خود به در رابطه با تميز كردن كابين دوش نگران هستند. اگر به دنبال راهی برای درخشان و بادوام نگه داشتن حمام شیشه ای خود هستید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. لک ها روی شیشه حمام، زمانی ایجاد می شود که آب سخت خشک شود و رسوبات آهکی گچی بر روی سطوح حمام مانند چینی و شیشه ایجاد شود. اگر محفظه حمام یا صفحه حمام دارید، می‌دانید که برداشتن لک های سخت، از درهای شیشه‌ای دوش چقدر دشوار است. راهنمای ما برای تميز كردن كابين دوش به شما کمک می کند تا این علائم مزاحم را از حمام شیشه ای خود دور نگه دارید و در عین حال از ایجاد کپک و رسوب آهک در محوطه دوش خود جلوگیری کنید.

پرده های دوش  یا درب شیشه ای حمام

درهای دوش، پرده‌ها و محفظه‌ها برای محافظت از حمام شما در برابر آسیب‌های آب حیاتی هستند. با این حال، کابین دوش شما نیز می تواند یک ویژگی شیک باشد. کابین های شیشه ای حمام امروزه یک راه کار ایده آل برای شیک و مدرن کردن حمام شما هستند که در برابر آسیب، کپک و آلودگی بسیار مقاوم هستند.

کابین دوش ترجیحی شما هر چه باشد، تمیز نگه داشتن شیشه به حفظ ظاهر حمام شما کمک می کند. تمیز کردن منظم تنها با یک دستمال نم دار، رگه ها، واترمارک ها و کف صابون را از درب یا صفحه حمام از بین می برد.

تصویر-تميز-كردن-كابين-دوش-8484

بهترین راه برای تمیز کردن شیشه دوش

می توانید چندین محصول و روش را برای حذف لک از شیشه امتحان کنید. قبل از دستیابی به مواد شیمیایی تمیزکننده خشن، از سرکه سفید استفاده کنید. این محصول خانگی آزمایش شده بهترین راه برای تمیز کردن حمام شیشه ای اسمارت یا هوشمند است و در از بین بردن رسوبات آهک بسیار موثر است. می توانید از از سرکه سفید مقطر استفاده کنید چون سرکه سیب به خوبی تمیز نمی شود و ممکن است سطوح را لکه دار کند.

آنچه شما برای تميز كردن كابين دوش نیاز خواهید داشت!

اینها محصولاتی هستند که برای درخشان کردن شیشه دوش خود به آنها نیاز دارید. همیشه هنگام استفاده از مواد شیمیایی تمیز کننده دستکش بپوشید و حمام خود را در طول فرآیند تهویه مناسب نگه دارید.

بطری اسپری

سرکه سفید مقطر

اب

دستکش

پارچه پنبه ای

پارچه میکروفیبر

روش

مقدار مساوی آب و سرکه سفید را با هم مخلوط کنید، سپس مخلوط را به یک بطری اسپری اضافه کنید. ناحیه آسیب دیده را با مخلوط اسپری کنید و مطمئن شوید که تمام سطوح شیشه ای کاملاً پوشانده شده است.

از یک پارچه نخی برای پاک کردن شیشه استفاده کنید. اگر لکه های سرسخت از بین نرفت، مخلوط را روی پارچه ای بریزید و ناحیه آسیب دیده را بشویید و مراقب باشید که به شیشه آسیب نرسانید.

بیشتر بخوانید:

انواع شیشه و کاربرد آن ها

خرید کابین دوش شیشه ای

آن ناحیه را بمالید تا آب اضافی خارج شود، سپس به آرامی با یک پارچه میکروفیبر صاف کنید تا شیشه بدرخشد.

اگر لک ها همچنان ظاهر می شوند یا لکه های سرسخت باقی می مانند، ممکن است به یک لکه بردار متخصص نیاز داشته باشید.

هنگام استفاده از این محصولات، همیشه دستکش های محافظ بپوشید، تمام پنجره ها و درها را باز کنید و در صورت داشتن فن استخراج کننده آن را روشن کنید.

چگونه از ایجاد لک و رسوب در كابين دوش جلوگیری کنیم؟

هیچ چیز بدتر از تمیز کردن مداوم حمام نیست. اینها برخی اقدامات پیشگیرانه ساده هستند که می توانید در خانه و کارهای روزمره خود بگنجانید.

تمیز کردن منظم

تمیز کردن منظم یکی از کاربردی ترین و مقرون به صرفه ترین اقلامی است که می تواند از ظاهر شدن مجدد لک و رسوب آهک روی درب شیشه ای دوش شما جلوگیری کند. برخی از آنها دارای یک نگهدارنده هستند که به دیوار دوش شما می چسبد و استفاده از آنها را در هر بار دوش گرفتن آسان می کند. پس از دوش گرفتن، تمام رطوبت را از شیشه محفظه یا صفحه نمایش خود بگیرید تا از ظاهر شدن لک جلوگیری کنید.

شما می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر از نحوه تولید شیشه سکوریت یا شیشه میرال به این لینک مراجعه کنید.

تهویه خوب

حمام خود را به خوبی تهویه کنید تا آب به سرعت از صفحه حمام شما تبخیر شود. هنگامی که آب برای مدت طولانی روی شیشه می نشیند، علائم قطرات بیشتر ظاهر می شوند. اگر حمام شما به دلیل کوچک بودن پنجره ها، نداشتن فن استخراج کننده، تهویه مناسبی ندارد، یا با مشکل رطوبت مواجه هستید، نحوه کاهش تراکم حمام را بیابید. اگر فضایی برای لوازم تزئینی دارید، گیاهان مناسب حمام بخرید که رطوبت را جذب می کنند.

توسط |2023-07-19T19:17:39+03:30جولای 19th, 2023|شیشه حمام, شیشه سکوریت, مقالات|بدون ديدگاه