انواع کابین دوش شیشه ای | انواع کابین دوش و مزایای آن

انواع کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای به دلیل مزایای فراوانی که دارند به طور فزاینده ای  در بین افراد محبوب شده اند. آنها نه تنها عالی به نظر می رسند، بلکه حریم خصوصی را نیز فراهم می کنند و به راحتی تمیز می شوند. در نتیجه، این صفحه های حمام انتخاب خوبی برای هر گونه بازسازی حمام هستند.

اگر به فکر نصب کابین دوش شیشه ای در خانه خود هستید، ابتدا باید چند نکته را بدانید. در اینجا یک راهنمای سریع برای کابین دوش شیشه ای آورده شده است، با ما همراه باشید تا در رابطه با انواع کابین دوش شیشه ای اطلاعات کافی به دست آورید.

انواع کابین دوش شیشه ای

دو نوع دوش شیشه ای وجود دارد: بدون قاب و قاب.

صفحه های حمام شیشه ای فریم لس تماماً از شیشه و بدون هیچ قاب فلزی ساخته شده اند. این شیشه های حمام مد روز هستند، زیرا ظاهری شیک و مدرن دارند. با این حال، آنها می توانند گران تر از کابین های دوش شیشه ای قاب دار باشند.

مزایای کابین دوش شیشه ای بدون قاب عبارتند از:

تمیز کردن آسان است زیرا هیچ قاب فلزی نمی تواند کثیفی را به دام بیندازد

مدرن و شیک هستند

می تواند یک حمام کوچک را بزرگتر نشان دهد

کابین دوش شیشه ای قاب دار دارای یک فریم فلزی در اطراف لبه صفحه نمایش هستند. این قاب ها می توانند از مواد مختلفی مانند آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ ساخته شوند. صفحه نمایش های قاب دار مقرون به صرفه تر از صفحه نمایش های بدون قاب هستند، اما به نگهداری بیشتری نیاز دارند زیرا قاب فلزی می تواند در طول زمان زنگ زده یا خورده شود.

تصویر-انواع-کابین-دوش-شیشه-ای-5232

مزایای کابین دوش قاب دار عبارتند از:

مقرون به صرفه تر از شیشه های حمام بدون قاب هستند

این ها  می توانند از مواد مختلفی ساخته شود تا با دکوراسیون حمام شما مطابقت داشته باشد

نصب آسان دارد

اندازه گیری ها برای نصب انواع کابین دوش شیشه ای

هنگامی که شما آماده نصب یک صفحه دوش شیشه ای هستید، اندازه گیری دقیق بسیار مهم است. ابتدا باید عرض و ارتفاع فضایی را که می خواهید آن را نصب کنید اندازه گیری کنید. همچنین اندازه گیری ضخامت شیشه ضروری است تا بتوانید کابین دوش با اندازه مناسب را سفارش دهید.

بیشتر بخوانید:

درب شیشه ای کشویی

مزایای پارتیشن شیشه ای مات

نکاتی در مورد اندازه گیری شیشه حمام

هنگام اندازه گیری مساحت صفحه دوش شیشه ای خود، باید به چند نکته توجه کنید.

عرض دهانه را اندازه بگیرید. این اندازه گیری از یک طرف دهانه به سمت دیگر است.

ارتفاع دهانه را اندازه بگیرید. این اندازه گیری از بالای دهانه به پایین است.

عمق دهانه را اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری دقیق بهتر است از متر نوار استفاده کنید. پس از انجام این اندازه گیری ها، می توانید مساحت را با ضرب عرض در ارتفاع محاسبه کنید. شرکت کامادر می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

اکنون که این اندازه‌ها را دارید، می ‌توانید ناحیه باز را محاسبه کنید. برای انجام این کار، عرض را در ارتفاع ضرب کنید. این اندازه به شما متراژ مربع مورد نیاز برای سفارش کابین دوش شیشه ای را می دهد.

همچنین می‌توانید اندازه ‌گیری را به متخصص شیشه بدهید که می‌خواهید شیشه حمام  خود را از آنجا بخرید. آنها با توجه به فضای حمام شما اندازه مناسب را در اختیار شما قرار می دهند.

اگر همین حالا تصمیم به خرید کابین دوش شیشه ای گرفتید کافی است به این لینک مراجعه کنید.

وقتی صحبت از ضخامت شیشه می شود، بهتر است از شیشه سکوریت استفاده کنید. شیشه سکوریت شده تقریباً چهار برابر قوی تر از شیشه معمولی است و به جای قطعات بزرگ و تیز به قطعات کوچک و ایمن تبدیل می شود. علاوه بر این، به جلوگیری از حوادث در صورت شکستن شیشه کمک می کند.

نصب و راه اندازی انواع کابین دوش شیشه ای

هنگام نصب کابین دوش شیشه ای، لازم است چند نکته کلیدی را به خاطر بسپارید تا اطمینان حاصل شود که روند به خوبی پیش می رود.

اطمینان حاصل کنید که ناحیه ای که صفحه دوش شیشه ای را در آن نصب می کنید تمیز و عاری از میکروب باشد. هر گونه کثیفی روی سطح ممکن است بعداً مشکلاتی ایجاد کند.

اندازه گیری ناحیه ای که کابین دوش را در آن نصب می کنید بسیار مهم است. این اطمینان حاصل می کند که ابعاد مناسب کابین دوش شیشه ای خود را دارید.

حتماً دستورالعمل‌هایی را که همراه با حمام شیشه ‌ای شما ارائه می‌شود دنبال کنید.

برای نصب انواع کابین دوش شیشه ای حتما از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید، یک متخصص می تواند بدون هیچ مشکلی انواع کابین دوش شیشه ای را به درستی نصب کند.

شما می توانید برای کسب اطلاع از حمام شیشه ای اسمارت همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

توسط |2023-03-15T17:30:47+03:30مارس 15th, 2023|شیشه حمام, مقالات|بدون ديدگاه