انواع سقف شیشه ای

انواع سقف شیشه ای

انواع سقف شیشه ای کدامند؟ قیمت سقف شیشه ای نشکن چقدر است؟  سقف شیشه ای به جای سقف آجری معمولی به عنوان یک گزینه مد روز اما قابل اجرا ظاهر شده است. کاشی های شیشه ای سکوریت شده، چند لایه سقف شیشه ای را تشکیل می دهند که در برابر ضربه مقاوم و بادوام است. سقف شیشه ای اغلب از چارچوب های فولادی ضد زنگ یا آلومینیومی استفاده می کنند.

این مواد قاب باکیفیت، و ظاهری زیباتر به این ناحیه می بخشد. خانه شما بدون از دست دادن فضا، جذابیتی مدرن و آینده نگرانه پیدا می کند. به عنوان یک صاحب خانه، باید انواع سقف شیشه ای را بررسی کنید تا به ظاهر دلخواه برسید.

انواع سقف های شیشه ای که می توانید انتخاب کنید!

سقف های شیشه ای را می توان به گونه ای طراحی کرد که نیازهای خاص سقف شما را برآورده کند. تقریباً همه این انواع سقف به راحتی قابل تنظیم هستند. در اینجا ما چند نوع که معمولا در طراحی سقف شیشه ای استفاده می شود را فهرست کرده ایم.

شیشه لمینت

اگر می‌خواهید سقفی فوق‌العاده بادوام داشته باشید، شیشه‌های لمینت بهترین گزینه شماست. چندین لایه لعاب برای تشکیل شیشه های چند لایه که در یک پوشش رزینی محصور شده اند، ذوب می شوند.

بنابراین، این یک گزینه عالی برای سقف شیشه ای است زیرا ایمنی یک اولویت برای هر صاحب خانه است. با این حال، شیشه های لمینت کمتر از شیشه های سخت شده در دسترس هستند، زیرا ساخت آن دشوار است.

تصویر-انواع-سقف-شیشه-ای-7979

سقف شیشه ای سکوریت

برای سطح بالایی از ایمنی، شیشه سخت شده یا سکوریت بهترین گزینه است. می تواند در برابر برخوردهای سخت و تغییرات ناگهانی آب و هوا مقاومت کند.

علاوه بر این، یافتن شیشه سکوریت شده در همه فروشگاه ها ساده است. با این حال، باید توجه داشته باشید که در صورت ضربه شدید، خطر شکستن شیشه در موارد بسیار محدود وجود دارد.

سقف های شیشه ای با شیشه های حرارت دیده

یک گزینه طراحی سقف شیشه ای که انرژی کمتری مصرف می کند، شیشه حرارتی است. چندین پوشش U-V روی این سقف ها تعبیه شده است تا تاثیر اشعه UV را کاهش دهد.

بنابراین، سقف حرارتی با شیشه، بهترین انتخاب برای صاحبان خانه هایی است که می خواهند یک سیستم سقفی خوب به نظر برسد و در تابستان عملکرد خوبی داشته باشد.

اگر به دنبال پاسخ این سوال که جان پناه شیشه ای چیست و چه کاربردی دارد؟ می باشید به این صفحه مراجعه کنید.

سقف های شیشه ای امنیتی

سقف شیشه ای محافظ بدون در نظر گرفتن آنچه در بیرون رخ می دهد از ورود به خانه جلوگیری می کند. این سقف های منحصر به فرد ایجاد می شوند و جنبه امنیتی را در اولویت قرار می دهند.سقف های امنیتی سفارشی که می توانند در برابر گلوله مقاومت کنند نیز موجود هستند. این سقف ها را می توان به سیستم دزدگیر خانه متصل کرد تا حفاظت بیشتر شود.

شرکت کامادر می تواند متناسب با نیاز شما انواع سقف شیشه ای را به شما پیشنهاد کند تا بتوانید بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

طراحی و اجرای مدرن شیشه بالکنی تاشو و ریلی

پارتیشن اداری متحرک

مزایای انواع سقف شیشه ای

این واقعیت که سقف‌های شیشه‌ ای به خانه حس زیبایی اصیل و با کیفیتی می‌دهند و  عامل اصلی افزایش محبوبیت روند طراحی سقف شیشه‌ای است. شما می توانید با انواع سقف شیشه ای، مطمئن شوید که خانه شما عناصر زیبایی شناختی کافی را در خود جای داده است و به طراحی کلی خانه ی شما می افزاید.

سقف های شیشه ای به شما کمک می کنند تا ظاهری جذاب به خانه خود ببخشید و در عین حال احساس آرامش و امنیت را در آن ایجاد کنید. بنابراین، تنها چیزی که نیاز دارید، طراحی شیشه ای زیبا برای سقف است تا مهمانان شما را با فضایی فوق العاده شیک بدون از بین بردن گرمای خانه شما تحت تاثیر قرار دهد.

ایجاد یک فضای دنج با انواع سقف شیشه ای

تقریباً همه می‌خواهند خانه‌شان فضایی دنج داشته باشد که باعث می‌شود مهمانان احساس خوبی داشته باشند.  این طراحی سقف شیشه ای یک راه عالی برای رسیدن به آن است.سقف شیشه ای به نور طبیعی اجازه نفوذ می دهد و فضایی از گرما ایجاد می کند.

همچنین نور طبیعی بر سلامت جسمی و روانی ما تأثیر می گذارد. سقف های شیشه ای یک رویکرد عملی برای افزایش میزان نور طبیعی است که به خانه وارد می شود زیرا به عنوان پنجره ای رو به آسمان عمل می کند. فضای مناسب با نور فضای و حال و هوای ایده آل را ایجاد می کند که نشان دهنده نشاط و مثبت بودن است. شما می توانید انواع سقف های شیشه ای را از شرکت کامادر با بهترین قیمت سفارش دهید.